Het Team

Het Team

 

Hoe geweldig mooi onze baan en ons clubhuis ook zijn, het succes van The International is vooral gebaseerd op de kwaliteit van de mensen. We zijn er dan ook trots op dat we een team hebben kunnen smeden van gepassioneerde professionals die precies weten hoe ze onze leden en hun gasten iedere keer weer ‘de mooiste dag van hun leven’ kunnen bezorgen.

 
 
Marcel Welling
Linda Krop
Memberships & Events
linda@theinternational.nl
Martijn Heeg
Operationeel Manager
martijn@theinternational.nl
Joost van den Hoven
Kevin Keyner
Restaurant Manager
kevin@theinternational.nl
Martijn Groof
Salina Mink
Kayleigh Mink
Restaurant  
Tanja Bleijendaal
Natascha de Boer
Receptie/Administratie
natascha@theinternational.nl
Nikki Braaksma-Molenaar
Wilma Schrok
Judit van Deijk
Mark Reynolds
PGA Professional
mark@theinternational.nl
Remko Wijdenes
PGA Professional
remko@theinternational.nl
Martin Biersteker
PGA Professional
martin@theinternational.nl
Winston Ronde
Personal Trainer
fitness@theinternational.nl
René Schoen
Service Manager
rene@theinternational.nl
Sebastian Ackerley
Service  
Hugo Munsterman
Marshal