Het Team

Het Team

 

Hoe geweldig mooi onze baan en ons clubhuis ook zijn, het succes van The International is vooral gebaseerd op de kwaliteit van de mensen. We zijn er dan ook trots op dat we een team hebben kunnen smeden van gepassioneerde professionals die precies weten hoe ze onze leden en hun gasten iedere keer weer ‘de mooiste dag van hun leven’ kunnen bezorgen.

 
 
Marcel Welling
Linda Krop
Memberships & Events
linda@theinternational.nl
Martijn Heeg
General Manager
martijn@theinternational.nl
Lars Drost
Executive Chef Kok
lars@theinternational.nl
Richard Woods
Martijn Grooff
Assistent Restaurant Manager
grooff@theinternational.nl
Salina Mink
Restaurant  
Kayleigh Mink
Restaurant  
Tanja Bleijendaal
Natascha de Boer
Receptie/Administratie
natascha@theinternational.nl
Nikki Braaksma-Molenaar
Wilma Schrok
Judit van Deijk
Amber Doesberg
Ruben Wechgelaer
PGA Professional
Ruben@theinternational.nl
Mark Reynolds
PGA Professional
mark@theinternational.nl
Remko Wijdenes
PGA Professional
remko@theinternational.nl
Martin Biersteker
PGA Professional
martin@theinternational.nl
Winston Ronde
Personal Trainer
fitness@theinternational.nl
Thomas
Service Manager
thomas@theinternational.nl
Sebastian Ackerley
Hugo Munsterman
Marshal