Het Team

Het Team

 

Hoe geweldig mooi onze baan en ons clubhuis ook zijn, het succes van The International is vooral gebaseerd op de kwaliteit van de mensen. We zijn er dan ook trots op dat we een team hebben kunnen smeden van gepassioneerde professionals die precies weten hoe ze onze leden en hun gasten iedere keer weer ‘de mooiste dag van hun leven’ kunnen bezorgen.

 
 
Marcel Welling
Linda Krop
Memberships & Events
linda@theinternational.nl
Martijn Heeg
Executive Chef
martijn@international.nl
Geoffrey Valkenburg
Sebastian Ackerley
Judit van Deijk
Joost van de Hoven
Sous Chef  
Salina Mink
Horeca  
Kia Karanko
Horeca  
Mark Reynolds
PGA Professional
mark@theinternational.nl
Remko Wijdenes
PGA Professional
remko@international.nl
Martin Biersteker
PGA Professional
martin@international.nl
Kayleigh Mink
Horeca  
Martijn Grooff
Horeca  
Wilma Schrok
Receptie  
Natascha de Boer
Receptie/Administratie
Natascha@theinternational.nl
Winston Ronde
Personal Trainer
fitness@theinternational.nl
Paul van der Kolff
Massage & Blessure behandeling
massage@theinternational.nl
Tanja Bleijendaal
Katja Renkers
Receptie/shop
shop@theinternational.nl
Nathalie Vester
Horeca  
Ruben Overdevest
Horeca  
Youri Blaakman
Service  
Mitch Goudkuil
Service  
Floris Kappé
Service  
Bob Dreuning
Service